Przewozy do Anglii dla Ciebie

Poznaj MikeBus przewozy do Anglii skrojone na Twoje potrzeby. U nas za przejazd zapłacisz wygodnie online. Organizujemy przewóz osób, transport paczek, przeprowadzki oraz całe palety. Poznaj naszą ofertę i bądźmy w kontakcie.

przewozy do Anglii MikeBus

busy Polska Anglia

MikeBus przewozy Polska Anglia

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sprawnie działać na rynku usług przewozowych. Oferujemy transport z adresu pod adres w konkurencyjnych rynkowo cenach. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta i pewnie dlatego przewozy Polska Anglia MikeBus cieszą się dużą popularnością.

Informacje:

Dni wyjazdów:
Do Anglii: poniedziałek i czwartek
Do Polski: wtorek/środa i piątek/sobota

Infolinia:
PL / +48 883 086 384
UK / +44 7598875250

Zapytania:
biuro@mikebus.co.uk

600 zł

Busy Polska Anglia
Londyn i okolice

+100km

Strefa cenowa A

650 zł

Busy Polska Anglia
dystans od Londynu

+250km

Strefa cenowa B

700 zł

Busy Polska Anglia
dystans od Londynu

+400km

Strefa cenowa C

Co musisz wiedzieć o transporcie?

Najważniejszą z informacji jest fakt, że busy do Anglii jeżdżą w bezpłatnym systemie Door to Door, który zapewni Ci dojazd spod adresu pod adres bez przesiadek i organizacji dodatkowych transportów. Ten sposób podróżowania jest bardzo przyjemny i oszczędny. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług, które zapewniają pełnowartościowy przejazd bez dodatkowych komplikacji. Zaletą naszych usług jest darmowy limit bagażowy, który przysługuje każdemu, kto kupił bilet. Stworzyliśmy przewozy do Anglii, które zaskoczą Cię komfortem, możliwościami i ceną. Prosta rezerwacja, nowe wygodne busy i miła obsługa to gwarancja Twojej przyjemnej podróży.

Jakie busy do Anglii posiadamy w swojej ofercie?

W swojej flocie mamy nowe busy, każdy z nich jest 9-osobowy co zapewnia miejsce dla dwóch kierowców oraz siedmiu pasażerów. Podróże w małym gronie są przyjemne i pozwalają na spędzenie czasu w spokojnej atmosferze. Busy do Anglii i Polski posiadają dodatkowe wyposażenie, które sprawdza się w dalekich podróżach. Postawiliśmy na wygodne, regulowane siedzenia, dużą przestrzeń dla pasażerów i stonowany kolor tapicerki. O swoje pojazdy bardzo dbamy, ponieważ wiemy, jak przyjemnie podróżuje się czystym i niezniszczonym busem.

Oferta

Busy do
Anglii

Przewóz osób
door to door

już od 600 zł

Kilka stref cenowych

Busy do
Polski

Przewóz osób
door to door

już od 600 zł

Kilka stref cenowych

Paczki do Anglii

Przesyłki
z adresu pod adres

już od 200 zł

Konkurencyjne ceny

Przeprowadzki
Anglia Polska

Transport
door to door

już od 600 zł

Elastyczne ceny i terminy

TOP