Busy do Anglii strefa C

700,00 

Dni wyjazdu
Do Anglii: poniedziałek i piątek

Prosimy o kontakt telefoniczny przed dokonaniem rezerwacji w celu potwierdzenia terminu oraz ceny przejazdu, dziękujemy.

Opis

Podróżuj swobodnie do Anglii w strefie C

Wyjazdy z Polski do Anglii odbywają każdego tygodnia w poniedziałki i czwartki, wystarczy kupić bilet by odbyć podróż w systemie Door to Door. Busy do Anglii zapewniają wygodę oraz bezpieczeństwo. Decydując się na nasze usługi w strefie C możesz podróżować z dowolnego miasta w Polsce do północnej i zachodniej części Anglii. Podstawą jest kupno, w cenie którego zapewniamy dojazd spod adresu pod adres oraz duży limit bagażowy. Transakcji możesz dokonać w dowolnej chwili, nawet w weekend i w środku nocy, a gdy bus przyjedzie po Ciebie wystarczy pokazać potwierdzenie wydrukowane lub w formie elektronicznej na telefonie, tablecie itp.

Kup bilet na busy do Anglii w strefie C, a otrzymasz:

  • gwarancję ceny busa Polska Anglia,
  • bagaż do 30 kg w cenie biletu,
  • wygodny fotel z pasami bezpieczeństwa,
  • ubezpieczenie NNW,
  • klimatyzowaną przestrzeń w samochodzie,
  • gniazda ładowania 220-230V
  • kawę i herbatę podczas podróży,
  • pomoc kierowcy w załadowaniu i rozładowaniu bagażu.

Miasta w Północnej i zachodniej Anglii, do których możesz pojechać od 450 zł wybierając busy do UK w strefie C

Ellesmere Port, Runcorn, Chester, Liverpool, Plymouth, Penzance, Helston, Truro, Stoke-on-Trent, Bodmin, Bideford, Barnstapie, Weston-super-Mare, Cardiff, Newport, Clunton, Worcester, Hereford, Oswestry, Wrexham, Warrington, Worcester, Pontesbury, Hereford, Manchester, Sheffield, Lincoln, Derby, Nottingham, Boston, Grantham, Werxham, Stockport, Worksop, Newark-on-Trent, Stafford, Shrewsbury, Telford, Crewe. To główne miejscowości leżące w strefie C do których dojeżdżamy podczas każdego wyjazdu. Obsługujemy również mniejsze miejscowości znajdujące się w okolicy tych miast. Zapraszamy do zapoznania się z mapą, a jeśli miejscowość nie znajduje się w strefie, to prosimy o kontakt telefoniczny.

Poszukaj swojego miasta w strefie C, do którego chcesz podróżować i sprawdź czy mieści się w naszym zasiegu

Masz pytania odnośnie wyjazdu? Skontaktuj się z naszą infolinią!
INFOLINIA: PL / +48 883 086 384 UK / +44 7598875250

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Busy do Anglii strefa C”
TOP