Busy do Polski ze strefy B

650,00 

Dni wyjazdu
Do Polski: wtorek i sobota

Prosimy o kontakt telefoniczny przed dokonaniem rezerwacji w celu potwierdzenia terminu oraz ceny przejazdu, dziękujemy.

Opis

Przewozy z Anglii do Polski w strefie B

Komfortowe i sprawne podróże, które oferujemy odbywają się kilka razy w tygodniu. U nas kupisz bilet na busy z Anglii do Polski w środy i w soboty. Wystarczy, że klikniesz KUP TERAZ, wybierzesz termin i podążysz za wskazówkami. Gratis do każdego biletu zapewniamy przejazd w systemie Door to Door oraz limit bagażowy, umożliwiamy również wybór miejsca w busie. Dbamy o każdego z naszych pasażerów indywidualnie, dlatego zadzwonimy z godzinnym wyprzedzeniem przed przyjazdem, abyś miał czas się przygotować.

Kupuj bilety na busy z Anglii do Polski w strefie B, a otrzymasz:

  • gwarancję ceny przewozu Anglia Polska,
  • bagaż do 30 kg w cenie biletu,
  • wygodny fotel z pasami bezpieczeństwa,
  • ubezpieczenie NNW,
  • klimatyzowaną przestrzeń w samochodzie,
  • gniazda ładowania 220-230V
  • kawę i herbatę podczas podróży,
  • pomoc kierowcy w załadowaniu i rozładowaniu bagażu.

W strefie cenowej B możesz podróżować busem Anglia Polska między innym z takich miast jak:

Portsmouth, Southampton, Exeter, Swnidon, Bath, Bristol, Birmingham, Peterborough, Corby, Kettering, Leicester, Coventry, Rugby, Norhampton, Gloucester, Cheltenham, Banbury, Yeovil, Exmouth, Bedford, Bury St Edmunts, Norwich, Chippenham, Poole, Bournemouth, Salisbury, Fakenham, King’s Lynn. To lista większych miast w strefie B, z których wyjeżdżają busy do Polski, ale wyjazdy odbywają się również z mniejszych miejscowości w granicach strefy.

Poszukaj swojego miasta w strefie B, z którego chcesz podróżować do Polski i sprawdź czy mieści się w granicach strefy cenowej. Jeżeli nie, to kup bilet w strefie C

Masz pytania odnośnie wyjazdu? Skontaktuj się z naszą infolinią!
INFOLINIA: PL / +48 883 086 384 UK / +44 7598875250

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Busy do Polski ze strefy B”
TOP