Pytania i odpowiedzi
dział FAQ MikeBus

W jakie dni jeżdżą busy do Anglii MikeBus?

Do Anglii wyjeżdżamy w każdy poniedziałek i czwartek. Przewidujemy również wyjazdy w inne dni tygodnia, jeśli przejazd dotyczy wszystkich miejsc w busie, takie okazje to np.: wyjazdy firmowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, wycieczki itp.

Jak wygląda przewóz osób door to door?

Podstawą jest prawidłowa rezerwacja, podczas której należy podać adres, spod którego mamy zabrać pasażera oraz adres, pod który chce dotrzeć. W dniu wyjazdu busy do Anglii przyjeżdżają pod wskazany adres a następnie dowożą pasażera na miejsce docelowe.

Czy w dniu wyjazdu kierowca do mnie zadzwoni o planowanej godzinie dotarcia na miejsce?

Przed wyjazdem kontaktujemy się z każdym pasażerem informując o dokładnej godzinie wyjazdu. Dzwonimy pod numer wskazany przy rezerwacji lub kupnie biletu.

Ile traw podróż busem do Anglii?

Przejazd do Anglii trwa około 20 - 24 godzin. Czas jest uzależniony od indywidualnej odległości którą pokonuje pasażer. Podczas planowania trasy bierzemy pod uwagę najlepsze z rozwiązań pod względem czasowym i bezpieczeństwa.

Czy fotele w samochodach posiadają pasy bezpieczeństwa

Nasze busy do Anglii są wyposażone w regulowane fotele, które posiadają indywidualne pasy bezpieczeństwa dla każdego z pasażerów.

Jak kupić bilet na bus do Anglii przez stronę?

Wystarczy kliknąć KUP TERAZ i podążać za wskazówkami. To proste!

Czy muszę drukować potwierdzenie i mieć je przy sobie w dniu wyjazdu

Potwierdzenie może być wydrukowane, ale nie przeszkadza nam jeśli jest w formie elektronicznej na tablecie lub telefonie.

Płacę online za przejazd przez PayPal, co dalej?

Jeżeli przejazd został potwierdzony telefonicznie przed dokonaniem wpłaty, to wystarczy potwierdzenie wpłaty na nasz adres email uzyskany z platformy PayPal. Potwierdzenie należy przedstawić kierowcy w momencie wejścia do busa.

Anglia busy - co wpływa na cenę przewozów?

Na cenę przejazdu wpływa przede wszystkim zapotrzebowanie na usługi transportowe, ceny promu, Eurotunelu, paliwa, a nawet okres świąteczny czy wakacyjny. Prosimy o kontakt przed dokonaniem rezerwacji, czy w danym terminie dysponujemy potrzebną ilością miejsc w oferowanej cenie.

Cena busa do Anglii w miesiącach styczeń, kwiecień, lipiec, sierpień, wrzesień i grudzień

To najgorętszy okres ze względu na ilość rezerwacji. Standardowo cena na busy Polska Anglia może być większa nawet i o 50%. Determinowane jest to kosztem przeprawy i wydłużonym czasem podróży kosztami odpraw tranzytowych.

TOP