Pytania i odpowiedzi
dział FAQ MikeBus

W jakie dni jeżdżą busy do Anglii MikeBus?

Do Anglii wyjeżdżamy w każdy poniedziałek i czwartek. Przewidujemy również wyjazdy w inne dni tygodnia, jeśli przejazd dotyczy wszystkich miejsc w busie, takie okazje to np.: wyjazdy firmowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, wycieczki itp.

Jak wygląda przewóz osób door to door?

Podstawą jest prawidłowa rezerwacja, podczas której należy podać adres, spod którego mamy zabrać pasażera oraz adres, pod który chce dotrzeć. W dniu wyjazdu busy do Anglii przyjeżdżają pod wskazany adres a następnie dowożą pasażera na miejsce docelowe.

Czy w dniu wyjazdu kierowca do mnie zadzwoni o planowanej godzinie dotarcia na miejsce?

Przed wyjazdem kontaktujemy się z każdym pasażerem informując o dokładnej godzinie wyjazdu. Dzwonimy pod numer wskazany przy rezerwacji lub kupnie biletu.

Ile traw podróż busem do Anglii?

Przejazd do Anglii trwa około 20 - 24 godzin. Czas jest uzależniony od indywidualnej odległości którą pokonuje pasażer. Podczas planowania trasy bierzemy pod uwagę najlepsze z rozwiązań pod względem czasowym i bezpieczeństwa.

Czy fotele w samochodach posiadają pasy bezpieczeństwa

Nasze busy do Anglii są wyposażone w regulowane fotele, które posiadają indywidualne pasy bezpieczeństwa dla każdego z pasażerów.

Jak kupić bilet na bus do Anglii przez stronę?

Wystarczy kliknąć KUP TERAZ i podążać za wskazówkami. To proste!

Czy muszę drukować potwierdzenie i mieć je przy sobie w dniu wyjazdu

Potwierdzenie może być wydrukowane, ale nie przeszkadza nam jeśli jest w formie elektronicznej na tablecie lub telefonie.

TOP