Rezerwacja przewozu osób Polska Anglia

Dni wyjazdu:
Do Anglii: poniedziałek i czwartek
Do Polski: wtorek/środa i piątek/sobota

Kup Bilet
na bus Polska Anglia

Cena biletu uzależniona jest od odległości jaką chcesz pokonać po Anglii. Najtańszy bilet obejmuje strefę A 600 zł, czyli do 100km w okolicy Londynu. W Strefie B i C możesz podróżować nawet do 400 km od Londynu w cenie 600-650 zł.

Telefonicznie
Zarezerwuj termin

Telefoniczna rezerwacja miejsca i terminu jest jak najbardziej dostępna. Wiemy, że część naszych klientów ma ograniczone zaufanie do elektroniki, dlatego nasza infolinia jest otwarta. Kliknij w przycisk z nr telefonu i zadzwoń.

SMS
Wyślij nam wiadomość

Wystarczy, że w treści SMSa wpiszesz "REZERWUJĘ", nie musisz podawać terminu. Oddzwonimy i dopytamy o szczegóły Twojej rezerwacji. To wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych, którzy poszukują połączeń wieczorami.

System rezerwacji
przejazdu online

Tutaj możesz wypełnić krótki formularz z informacjami o Twoim przyjeździe. Pamiętaj, aby nawiązać z nami kontakt w przeciągu 12h od jego wypełnienia. Staramy się oddzwaniać i potwierdzać każdą rezerwacje online.

Rezerwuj teraz

busy do Anglii opinie

Dlaczego warto podróżować z firmą MikeBus?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, na podstawie których budujemy markę świadczącą najwyższej jakości usługi. Staramy się, by nasze busy do Anglii spełniały oczekiwania kupujących i rezerwujących bilety. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo w podróży, ale również jako pierwsza prywatna firma przewozowa uruchomiliśmy sprzedaż biletów online. Wszystko robimy po to, by usprawnić korzystanie z naszych usług, ponieważ cenimy czas osób, które wybierają właśnie nas.  Zadowolenie pasażerów daje nam pełną satysfakcję z pracy. Zapraszamy do wspólnych podróży! ;)

TOP