Busy do Anglii strefa B

650,00 

Dni wyjazdu
Do Anglii: poniedziałek i piątek

Prosimy o kontakt telefoniczny przed dokonaniem rezerwacji w celu potwierdzenia terminu oraz ceny przejazdu, dziękujemy.

Opis

Środkowa Anglia – Busy do Anglii w strefie B

Kupna biletu możesz dokonać każdego dnia tygodnia 24 godziny na dobę, wystarczy kliknąć KUP TERAZ i podążać według naszych wskazówek. Podczas transakcji możesz wybrać miejsce w busie w części pasażerskiej. Gwarantujemy dojazd w systemie Door to Door oraz darmowy limit bagażowy. Wyjątkowo dbamy o komfort, bezpieczeństwo oraz atmosferę w trasie. Każdy wyjazd jest dokładnie przez nas zaplanowany, dzięki temu zabierzemy Cię i dowieziemy w miejsca, które wskażesz przy zakupie biletu.

Kup bilet na bus do Anglii w strefie B, a otrzymasz:

  • gwarancję ceny przewozu Polska Anglia,
  • bagaż do 30 kg w cenie biletu,
  • wygodny fotel z pasami bezpieczeństwa,
  • ubezpieczenie NNW,
  • klimatyzowaną przestrzeń w samochodzie,
  • gniazda ładowania 220-230V
  • kawę i herbatę podczas podróży,
  • pomoc kierowcy w załadowaniu i rozładowaniu bagażu.

Miasta w środkowej Anglii, do których możesz pojechać od 400 zł wybierając busy do UK w strefie B

Fakenham, Portsmouth, Neuneaton, Rugby, Southampton, Durslay, Exeter, Swnidon, Bath, Bristol, Birmingham, Corby, Kettering, Leicester, Coventry, Norhampton, Gloucester, Cheltenham, Bedford, Stamford, Banbury, Exmouth, Bury St Edmunts, Peterborough, Norwich, Chippenham, Poole, Bournemouth, Hinckley, Salisbury, King’s Lynn, Yeovil, Stroud. Oto kilka największych miast, do których oraz w ich okolice dojeżdżamy podróżując do Anglii. Zapoznaj się z mapą i odnajdź swój cel podróży.

Poszukaj swojego miasta w strefie B, do którego chcesz podróżować i sprawdź czy mieści się w granicach strefy cenowej. Jeżeli nie, to kup bilet w strefie C

Masz pytania odnośnie wyjazdu? Skontaktuj się z naszą infolinią!
INFOLINIA: PL / +48 883 086 384 UK / +44 7598875250

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Busy do Anglii strefa B”
TOP