Mike Bus

Jak dbamy o bezpieczeństwo i wygodę podczas przewozu? 

Bezpieczeństwo i wygoda - MikeBus

Wielogodzinna podróż autobusem może być bardzo stresująca, szczególnie jeśli wybierasz się w nią po raz pierwszy. W MikeBus dokładamy wszelkich starań, aby osoby korzystające z opcji przewozu i przeprowadzek były zawsze zadowolone. W trakcie przejazdów na trasie Polska-Anglia możesz liczyć na profesjonalizm i doświadczenie kierowców, a także najwyższy komfort w naszych busach. Sprawdź, w jaki sposób dbamy o Twoje bezpieczeństwo i wygodę na trasie.

Rzetelna firma przewozowa

Największa część polskich imigrantów zarobkowych mieszka w Wielkiej Brytanii, dlatego na rynku można znaleźć wielu przewoźników oferujących transport na trasie Polska-Anglia. Niestety, niektóre firmy przewozowe, funkcjonują na granicy legalności, wykorzystując duży popyt na tego typu usługę. Klienci skuszeni niskimi cenami chętniej wybierają ich ofertę, nie sprawdzając wcześniej sytuacji prawnej przewoźników. Z MikeBus nie musisz obawiać się o kwestie formalne, gdyż nasza firma jest legalnie zarejestrowanym podmiotem gospodarczym. Szczegółowe dane jako przewoźnika możesz bezpłatnie sprawdzić w bazie KRS, w której dostępne są również dane teleadresowe firmy oraz osoby odpowiedzialnej za jej funkcjonowanie. Poza tym wszystkie autobusy kursujące na trasach są objęte ubezpieczeniem, dlatego nie musisz martwić się o nadprogramowe koszty.

Bezpieczne przewozy i przeprowadzki

W naszej firmie bezpieczeństwo pasażerów jest priorytetem, dlatego nie oszczędzamy na odpowiednim przygotowaniu busów. Dbamy, aby cała flota była sprawna i niezawodna. Organizując przewozy i przeprowadzki:

  • wybieramy autobusy, które zostały poddane kontroli technicznej bezpośrednio przed wyruszeniem w trasę – w tym celu korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych stacji kontroli, które przystosowane są do testowania sprawności większych pojazdów, w tym busów oraz autobusów,
  • cała flota zaopatrzona jest też w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które na bieżąco informują kierowcę o wszelkich nieprawidłowościach w funkcjonowaniu pojazdu.

Jednak nawet najbardziej nowoczesny autobus nie zapewni bezpieczeństwa, jeśli będzie prowadzony przez niekompetentnego kierowcę. Dlatego w naszej firmie przewozowej zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do przewozu osób na dłuższych trasach.

Największy komfort na trasie Polska-Anglia

Podróż przez całą Europę może wydawać się mało komfortowa, jednak nasze busy zapewnią Ci wygodny przejazd z Polski do Anglii. Wszystkie pojazdy wyposażone są w następujące udogodnienia, które umilą Ci czas spędzony w aucie:

  • klimatyzację,
  • ogrzewanie postojowe Webasto,
  • telewizję z bogatą ofertą filmów,
  • szybkie Wi-Fi.

Komfortowe, regulowane siedzenia

Busy wykorzystywane do przewozu osób i przeprowadzek zaopatrzone są też w komfortowe siedzenia z regulowanymi oparciami umożliwiające spokojny sen w trakcie drogi. Również nasi kierowcy troszczą się o wygodę osób korzystających z usług, oferując im przejazd „od drzwi do drzwi”. Busy podjeżdżają pod wskazany adres w Polsce, a następnie bezpiecznie dowiozą Cię do dowolnej lokalizacji w Anglii. Dzięki temu nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dodatkowe dojazdy.

Korzystając z usług naszej firmy przewozowej, bezpiecznie dotrzesz do celu – nieważne czy interesują Cię przeprowadzki, czy przewozy osób. Organizując trasy z Polski do Anglii, dbamy o sprawność naszych pojazdów. Każdy autobus jest poddany kontroli technicznej i obsługuje go kompetentny kierowca. Sprawdź naszą aktualną ofertę i zarezerwuj miejsce jeszcze dziś! Gwarantujemy atrakcyjne ceny adekwatne do najwyższej jakości usług, jakich nie zapewnią Ci inni przewoźnicy!

Data publikacji:

2019-03-06

Kontakt z firmą MikeBus