Mike Bus

Co warto wiedzieć przy wyborze przewoźnika do Anglii

Jakiego wybrać przewoźnika do Anglii - MikeBus

Rynek transportu drogowego jest bardzo szeroki, ale przewozy busem to forma ciesząca się największą popularnością, zarówno w celach zawodowych, jak i prywatnych. Szczególnie popularna w naszym kraju jest trasa Anglia-Polska, a więc podróż długa, wymagająca komfortowych warunków – tymczasem przewozy osób nie zawsze spełniają wszystkie wymagania. Na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając się do Anglii?

Po pierwsze: bezpieczeństwo

Stan techniczny pojazdów, którymi dysponuje przewoźnik, to kluczowa kwestia dla bezpieczeństwa – najlepszym wyborem będzie firma oferująca przejazdy nowymi busami, poddawanymi regularnym kontrolom technicznym w wyspecjalizowanych punktach. Jednak nawet najlepszy stan techniczny pojazdu nie wystarczy, gdy za kółkiem usiądzie osoba niedoświadczona – kierowcy zatrudniani przez przewoźnika powinni posiadać odpowiednie uprawnienia, potwierdzone dokumentacją dostępną do wglądu dla pasażerów.

Udogodnienia w podróży

Przy wyborze przewoźnika warto zwrócić uwagę także na dostępne dodatkowe udogodnienia. Podstawą jest oczywiście sprawna klimatyzacja i ogrzewanie, komfortowe siedzenia z wystarczającą ilością miejsca na nogi i gniazdka elektryczne. Trasa Anglia-Polska to jednak wiele godzin jazdy, dlatego busy powinny dysponować udogodnieniami, np.: szybkim Wi-Fi, aby móc słuchać muzyki i korzystać z internetu.

Tanie i wygodne przejazdy? To możliwe

Wygodne i tanie przejazdy - MikeBus

MikeBus to przewoźnik organizujący międzynarodowe przejazdy na Wyspy Brytyjskie i dopasowujący rozwiązania transportowe do Państwa potrzeb. Nasi kierowcy są sumienni, lubią swoją pracę, posiadają wieloletnie doświadczenie na trasach międzynarodowych, a ich umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty. Flota, którą dysponujemy to wyłącznie nowe pojazdy. Wyposażone w niezbędny system bezpieczeństwa, których stan techniczny jest regularnie sprawdzany, są znacznie wygodniejsze niż przeciętny autobus. 
Prócz przewozów Polska-Anglia i z powrotem, oferujemy:

  • transport paczek,
  • przewóz mebli i ciężkiego sprzętu, np. roweru lub motocykla,
  • organizację przeprowadzki.

Ponadto zachęcamy do skorzystania z usługi „Od drzwi do drzwi”

Jest to transport z dowolnego miejsca w Anglii do dowolnego miejsca w Polsce, w obrębie 12 województw – dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. Dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić czas i pieniądze, których nie trzeba poświęcać na dojazd na dworzec i poszukiwanie dodatkowego środka transportu. Aby skorzystać z usługi, wystarczy zgłosić się do dyspozytora, a MikeBus zajmie się organizacją wszelkich szczegółów.

Regularne przewozy naszym busem

Przejazdy z Anglii do Polski są organizowane w każdą środę i sobotę. Po drodze zatrzymujemy się w wielu miejscach, a finalnie aż w Zamościu. Powrót jest możliwy w każdy poniedziałek i czwartek. Dzięki tej regularności dajemy Państwu możliwość organizacji podróży z wyprzedzeniem oraz gwarancję jej realizacji.
Gwarantujemy atrakcyjne, bardzo konkurencyjne ceny

Ceny naszych biletów rozpoczynają się już od 350 zł – jest to zależne od miejsca odbioru oraz miejsca docelowego. W przypadku podróży grupowej wyceny dokonujemy indywidualnie. W razie jakichkolwiek wątpliwości dział obsługi klienta przedstawi Państwu wszystkie możliwości i pomoże wybrać właściwą ofertę. Naszym priorytetem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Data publikacji:

2019-02-14

Kontakt z firmą MikeBus